Valige keel:  Eesti | English
Muutke oma riiki:  
Filiaalide otsija
Filiaalide otsija
ChangeGroup’s founders and employees actively support charitable work around the globe.
Heategevus

The Change Group International‘i asutajad ja töötajad teadvustavad oma vastutust ja seetõttu on nad aktiivselt hõivatud erinevate heategevuslike tööde toetamisega ülemaailmselt. 100% kõigi annetajate ja partnerite panusest läheb otse meie poolt toetatud projektidesse ja Tree Foundation (Puu Sihtasutus) on kõige selle töö keskpunkt.

Puu Sihtasutus peegeldab The Chage Group Internationa‘i eesmärke ja püüdlusi kaasa aidata iga indiviidi arengule, et nad koolitaksid ja arendaksid iseendeid maksimaalselt oma võimete piires, olenemata siis nende vanusest, usust, rassist ja soost.

Change Group on toetanud Puu Sihtasutust erinevail moel:
  • on kogunud üle 250 000 naela, et aidata tsunaami ohvreid.
  • võimaldanud oma töötajatel vabal ajal töötada Puu Sihtasutuses Sri Lankal.
  • oleme üle maailma igasse filiaali ja kontorisse asetanud annetuskastid.
  • pakume sihtasutusele kontoripinda ja - seadmeid ning samuti anname regulatiivset, õigus- ja IT alast abi.
UK Vähiuuringud on maailma juhtiv heategevuslik organisatsioon, mis on pühendunud võitlema vähi vasti uuringute abil. Nad on päästnud miljoneid elusid avastades uusi mooduseid, kuidas ennetada, diagnoosida ja ravida tõhusamalt vähki.

Võidujooks Elu Heaks on UK Vähiuurigute organisatsiooni lipulaev oma üle 300 üritusega üle Suurbritannia. Nende lugu on lihtne: naised üle kogu Suurbritannia tulevad kokku, et toetada vähivastast võitlust kõndimise, sörkimise, 5 km või 10 km jooksuga.

Paljud lapsed üle maailma siiani surevad, sest nende vanemad ei suuda neile võimaldada vajalikku arstiabi või piisavalt toitu, et nad terved püsiks. Suurbritannias elab 1,6 miljonit last raskes vaesuses. Sündides vaesesse perre võtab see lastelt igasuguse võimaluse helgeks tulevikuks. See peab muutuma!

Oxfam GB on juhtiv rahvusvaheline NGO organisatsioon, omades maailmatasemel reputatsiooni abiandmises ja arendustöödes. Nende eesmärk on koostöö teistega, et hoida ära vaesust ja kannatusi. Oxfma GB on Rahvusvahelise Oxfam Organisatsiooni registreeritud heategevusorganisatsioon Inglismaal (number 202918) ja Šhotimaal (SC 03942).

Kuigi The Change Group Internatonal toetab vaevaväärt juhtumeid üle maailma, on ta kogu südamest huvitatud ka kohaliku kogukonna käekäigust. Näiteks 2010.aastal toetasime oma meeskonda, et nad saaksid luua ratta meeskonda Sõidame Vähi Vastu, et koguda raha kohalikule Lõuna-Hamptonsi haigla laste onkoloogia osakonna tarbeks. Nende ettevõtlikkusega koguti üle 13 000 naela.

Vihmametsa Kontsern on ametlikult registreeritud organisatsioon Suurbritannias, mis on loodud, et kaitsta ohustatud looduslikke elupaiku ja nende mitmekesisust koos põlisrahvastega, kes siiani sõltuvad neist elupaigust.


Postal Delivery
Let us monitor
the rate for you
Your rights &
our obligations
Your Order
We take security seriously
Your card security code is a three or four digit number. For most cards including Visa and MasterCard, the code is made up of the last three digits printed on the signature strip on the back of the Card.
For American Express, the code is comprised of four digits which can be found on the front, above the main card number. Please do not use the three digit number on the back.
Palun sisesta oma telefoninumber ilma tühikuteta.
Please enter your fax number numerically with no spaces.
As a Finnair Plus member, you can earn points whenever you order money online.
Points will be allocated as follows when you buy foreign currency:
300 € - 500 € = 200 points
501 € - 1000 € = 500 points
1001 € - 3500 € = 1000 points