Valige keel:  Eesti | English
Muutke oma riiki:  
Filiaalide otsija
Filiaalide otsija
Meie reisiraha internetiteenus pakub teile suurepäraseid vahetuskursse, mille abil on soodne reisiraha vahetada.
Firmast
ChangeGroup Estonia OÜ
ChangeGroup Estonia OÜ on The Change Group International Plc, juhtiva reisijatele ja rahvusvahelistele ettevõtetele välisvaluutavahetuse teenuseid pakkuva ettevõtte tütarettevõte. The ChangeGroup Internatonal Plc teenindab aastas umbes 3 miljonit klienti ning ettevõttel on ülemaailmne võrgustik, mis koosneb 120 filiaalist 23 linnas 11 riigis Euroopas Põhja-Ameerikas ja Aasia-Austraalia piirkonnas.
Ka enam kui 20 aasta pikkuse valuutaturgude kogemuse järel kuulub ChangeGroup Estonia OÜ endiselt ettevõtte asutanud pereliikmetele. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele suurepärast teenust, mis on aidanud meil saavutada ühe edukaima valuutavahetusettevõtte staatuse, pakkudes usaldusväärset, hoolivat ja mugavat teenust kogu maailmas.
Jälgime pidevalt turgu, et tagada konkurentsivõimelisimate vahetuskursside pakkumine – nii ei pea te kulutama aega erinevaid pakkumisi otsides. Aastate jooksul on ChangeGroup Estonia OÜ saanud endale maine kui professionaalseid teenuseid ja väärtust pakkuv usaldusväärne ettevõte.
Meie tootevalik on loodud selleks, et sobida kõigile alates omaette reisivatest inimestest lõpetades rahvusvaheliste ärireisijatega ning meie suurimaks prioriteediks on, et saaksite meie teenuseid kasutades iga kord suurepärase kogemuse osaliseks.
ChangeGroup (Korporatiiv)
ChangeGroup (Korporatiiv)
The Change Group International avas oma esimese valuutavahetuspunkti Londoni Regent Streetil 1992. aasta aprillis. Ettevõtte asutajaks oli riskikapitali grupp 3i plc ning ChangeGroup on oma tegevusi laiendanud. Praeguseks on ettevõttel filiaalid 11 riigis ja 23 linnas Euroopas, Põhja-Ameerikas ning Aasia-Austraalia piirkonnas ja ettevõte jätkab laienemist.
Monex OÜ The Change Group International Plc tütarettevõte.
Loe Lisa
Auhinnad ja kuuluvus
Auhinnad ja kuuluvus
Grupp on kasvatanud oma tugevust läbi pühendumuse, professionaalsuse ning innovatsioonile keskendumise ning meie jaoks on suureks auks, et kogu see raske töö on leidnud erinevate auväärsete institutsioonide tunnustust kogu maailmas.
„Meile on suureks auks, et meie ülemaailmseid ettevõtmisi on pidevalt avalikult tunnustatud“
Loe Lisa

Investors In People  |  Europe's Top 500
Top Track 250  |  The Tree Foundation
Heategevus
Heategevus
Osana korporatiivsest ja sotsiaalsest vastutusest on ChangeGroup Estonia OÜ, The Change Group Plc tütarettevõtte juhatus on võtnud endale kohustuse annetada iga aasta 3% netokasumist heategevuslikele üritustele.
Meie asutajad ja töötajad on pühendunud oma korporatiivsele ja sotsiaalsele vastutusele ning töötavad aktiivselt erinevate heategevuslike projektidega kogu maailmas.
Loe Lisa
Regulatiivne informatsioon
Regulatiivne informatsioon
ChangeGroup Estonia OÜ on Eestis registreeritud ettevõte, mille registrikoodiks on 10559949. Ettevõte on Eesti rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse kohaselt klassifitseeritud finantseerimisasutuse ning valuutavahetusteenuse pakkujana.
Meid kontrollib ja reguleerib Eesti rahapesu andmebüroo eesmärgiga tõkestada rahapesu ja terrorismi rahastamist. Mistahes kahtlastest ülekannetest antakse Eesti Politsei- ja Piirivalveameti rahapesu andmebüroole teada.
Loe Lisa
Kliendiharta
Kliendiharta
ChangeGroup – 1992. aastal asutatud, mitmeid auhindu võitnud globaalne valuutavahetusettevõte teenindab iga aasta enam kui 3 miljonit klienti oma 120 filiaalis Euroopas, Ameerika Ühendriikides ning Aasia-Austraalia piirkonnas. Meie peamiseks prioriteediks on tagada Teile suurepärane kogemus alati, kui kasutate meie teenust.
Käesolev harta kirjeldab teenuseid, mida meilt eeldada võite ning see on ka ChangeGroup Estonia OÜ kui ChangeGroup International Plc tütarettevõtte lubadus Teile.
Loe Lisa

Postal Delivery
Let us monitor
the rate for you
Your rights &
our obligations
Your Order
We take security seriously
Your card security code is a three or four digit number. For most cards including Visa and MasterCard, the code is made up of the last three digits printed on the signature strip on the back of the Card.
For American Express, the code is comprised of four digits which can be found on the front, above the main card number. Please do not use the three digit number on the back.
Palun sisesta oma telefoninumber ilma tühikuteta.
Please enter your fax number numerically with no spaces.
As a Finnair Plus member, you can earn points whenever you order money online.
Points will be allocated as follows when you buy foreign currency:
300 € - 500 € = 200 points
501 € - 1000 € = 500 points
1001 € - 3500 € = 1000 points